aytug akdogan ödüllü 1. seo yarışması ve yurtta barış dünyada ba

2008-09-08 00:25:00

Merhaba,
Belki konumuzla alakası olmaya bilir ama ben bu siteyle seo yarışmasına katılıyorum. Şimdi seo neki diyeceksiniz.Kahkaha Arama Motoru Optimizasyonu. Bir arama motorunda bir kelimeyi ya da cümleyi üst sıralara çıkarmak için yapılan bir takım çalışmalara denir. Başka sitelerden link alma, özgün yazılar v.s. gibi oluşumlardır. Bu yarışmanın amacı "aytug akdogan ödüllü 1. seo yarışması ve yurtta barış dünyada barış" kelimesini Google'de arattığımızda eğer ilk 4 sırada sitemiz yer alıyorsa yarışmanın ödüllerinden birini kazanmış olduk demektir. Tabii bunu yapmak gördüğü gibi kolay değil Gülümse. Bu işi kendine meslek edinen insanlara rastlamak mümkün. Hatta ve hatta seo şirketleri bile kurulmuş. İş o kadar ciddi yani. Bende katılayım dedim bakalım neler yapacağım. Yarışmanın bitmesi aslında az bir süre kaldı 18 eylül saat: 23:59'da yarışma bitiyormuş. Yarışmayı düzenleyen Aytuğ Akdoğan arkadaşım böyle belirlemiş. 

Siz Arama motorlarında birşey arattığınızda İlk sıralardaki siteleri tıklarsınız.  Sonraki sayfalara bakma gereği duymazsınız. (İlk sıralarda aradığı bulamayıp da sonraki sayfalara bakalan hariç :) ) Bunun için birçok insan ilk sayfalarda yer almak ister ve diğer sitelerle rekabet içine girer. Benim sitem ilklerde olsun en çok ziyaretçiyi ben alayım diye ciddi miktarlarda paraları bu işlerle uğraşanlara verirler verirler ki sitemi üste çıkarsın diye. Yani kolay değil öyle ilklerde yer almak. Ünlem Bu Yarışmayı düzenleyen arkadaşımız ilk yarışması bu bu zaten yarışma cümlesine yansımış durumda aytug akdogan ödüllü 1. seo yarışması, :) bir de sonunda Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk o muhteşem sözü yer alıyor. " Yurtta barış dünyada barış" bu sözü de bu yarışma cümlesinde kullanmış. Bu vesileyle Atamızı bir kez daha anıyor. Bize bıraktığı bu hazinenin bekçisi olacağımızdan emin olsun.
İnşAllah yarışmayı hakeden kazanır diyoruz ve organizasyona katılanlara başarı dileklerimizi iletiyorum. İlerleyen zamanlarda sıralamaya dair yorumlarımı yazmaya çalışacağım.

0
0
0
Yorum Yaz